ВСЕ ПРО ФОТОСЕСІЮ НОВОНАРОДЖЕНОГО
 

До фотосесії новонародженого донедавна в нашій країні ставились дуже обережно. Наразі цей вид зйомки стає все більш популярним. Але все одно у батьків є багато страхів, запитань і сумнівів.

 

Нижче я намагатимусь відповісти на часті запитання про фотосесію новонароджених.
 
Чому є рекомендація фотографувати саме в період 5-14 днів?
 
5-14 днів від народження – це найкращий вік для фотосесії новонароджених з декількох причин:

- малюки переважно спокійні і більшу частину дня сплять (для деяких позувань це дуже важливо)

- їх сон не такий чуйний, як у малюка, якому 30 днів, а це означає, що фотосесія пройде більш спокійно;
- фізіологія малюка дозволяє вкласти в певні безпечні пози, які нагадують ті, в яких він перебував в животику у мами;

- після 14 днів більша вірогідність того, що турбуватимуть коліки.

 
Коли краще записуватись на фотосесію новонароджених?
 
Якщо ви вже визначились, якому фотографу довірите зберегти такі важливі моменти життя Вашої родини, то бажано ще під час вагітності записатись на фотосесію по ПДП (попередня дата пологів). Остаточно дату визначаємо вже після народження малюка, коли ви ще знаходитесь в пологовому будинку.
 
 
 
 

 
Як обрати фотографа?

Це дуже важливе питання. Навіть якщо Вам фотографа рекомендували, все одно раджу обов’язково передивитись портфоліо фотографа, подобається чи не подобається вам такий стиль зйомки. 

Якщо на першому етапі все подобається і влаштовує, то бажано зв’язатись з фотографом, обговорити питання, які Вас цікавлять, страхи і сумніви, якщо такі є. Не бійтесь, задавайте питання! Чим більше Ви обговорите з фотографом, тим простіше Вам буде зрозуміти, «Ваш» це фотограф, чи потрібно знайти іншого, тим спокійніше Вам буде на самій зйомці. Ідеальний варіант, коли Ви вже знайомі з фотографом, тоді й атмосфера на зйомці буде зовсім інша.
 
 
 
Де проходить фотосесія новонародженого?


Фотосесія може проходити як в студії, так і у Вас дома. У обох варіантів є плюси і мінуси.


Зйомка в домашніх умовах є комфортною, ви знаходитесь у своїй звичній обстановці, не потрібно збиратись, кудись їхати, нервувати що щось забули, переживати про чистоту та безпечність того місця, куди їдете тощо.

Для зйомки в домашніх умовах достатньо невеликої достатньо світлої кімнати з вікном. Фотограф привозить весь реквізит із собою.

Якщо ж кімнати зовсім темні, то для отримання саме того результату, який Ви бачите в портфоліо фотографа, бажано поїхати в студію. Фотограф допоможе обрати студію, яка призначена саме для фотосесій малюків.


 
Скільки необхідно запланувати часу на зйомку? 

Звичайно, з такими малюками неможлива назвати точний час зйомки. Все дуже індивідуально, але як правило, зйомка триває протягом 1,5 – 3х годин. Це не означає, що весь цей час ми будемо фотографуватись. Тут враховуються і перерви на годування, закачування, гігієнічні процедури. Фотосесія відбувається з урахуванням індивідуального ритму Вашої родини і Вашого малюка.
 
 
 
Що необхідно підготувати для фотосесії новонародженого? 

Якщо зйомка відбувається в домашніх умовах, то ніяких особливих приготувань не потрібно. Весь реквізит я привезу із собою. Якщо ж зйомка відбувається в студії, то потрібно взяти той стандартний набір, який ви берете із собою, коли їдете в поліклініку, в гості.. Якщо у Вас є якісь особливі речі, одяг або іграшки, які б Ви хотіли використати під час фотосесії, то їх потрібно теж взяти із собою.
 
 
Як проходить зйомка? 
 
Як говорили раніше – головне це комфорт і безпека малюка. Перед початком зйомки кімната прогрівається до 27-28 градусів. Поки готується місце для зйомки, мама год

ує малюка. Фотографування проходить в безпечних та природніх позуваннях.

Тканини для фону та в’язані вироби перед кожною зйомкою перуться дитячим пральним порошком та пропарюються/прасуються.

За необхідності робиться перерва на годування, гігієнічні процедури.

 
 Більше прикладів моїх робіт в Галереї

Якщо у Вас залишились запитання про фотосесію новонароджених або Ви хочете замовити зйомку - телефонуйте за номером  068 526 41 75.